Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kërcënohet administratori i Vllaznisë, tritol poshtë makinës së Suad Licit

Nga Klodiana 0

Administratori i Vllaznisë Suad Lici i është vendosur tritol në makinën e tij personale. Nuk dihet nëse e gjithë kjo lidhet me klubin, apo me bizneset që zotëron.

Mësohet se Lici ka njoftuar policinë, që ka gjetur eksplozivin e pashpërthyer. Një mesazh për ish-futbollistin, ndërkohë që tashmë mbetet të shihet se kush janë autorët e kësaj vepre.

Policia po heton për zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej