Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Keqtrajtoi të miturin, kapet 46-vjeçari i shpallur në kërkim

Nga Klodiana 0

Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për keqtrajtim të një të mituri. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet Xh.V, banues në Bulqizë.

Mësohet se Prokuroria Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, e ka dënuar këtë shtetas me 6 muaj burg, për veprën penale “Keqtrajtim të të miturit”.

Materialet proceduriale do t’i referohen Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej