Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kënga magjike 2019, Enkel Demi jep çmimin “Best new international artist”

Nga Ejona 0

Po mbahet sonte nata finale e festivalit Kënga Magjike 2019.

Para pak minutash, gazetari Enkel Demi, njëkohësisht anëtari i jurisë në Këngën Magjike i ka dhënë grupit Sisma çmimin “Best new international artist”.

Kujtojmë që të ardhurat nga shitja e biletave të këtij viti do të shkojnë për të prekurit nga tërmeti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej