Kel Demi: Me këndu për Enver Hoxhën është si me pa porno gay në mes të sheshit (film)

Duhet të lëçisni

Harron pandeminë/ Uiski, amaro, raki dhe verë! Ja tenderi skandaloz i Shërbimit Diplomatik

Teksa vendi është i zhytur në një emergjencë mjekësore, e shkaktuar nga Covid 19, janë disa institucione që vijojnë të bëjnë tendera luksi, e...

“Duhen spitale Covid në rrethe”/ Solis: Pacientët duan të shohin familjarët para se të vdesin

Ish Ministri i Shëndetësisë Leonard Solis, ka pranuar se situata e Covid-it ka goditur fort sistemin shëndetësor në vendin tonë. Në një intervistë për "Abc"...

E rëndë në Memaliaj, djali harroi frenat e dorës, furgoni i merr jetën të atit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Krahës në bashkinë Memaliaj. Një 67-vjeçar humbi jetën pasi u shtyp nga furgon i cili është...

Përplasen 2 automjete në superstradën Lezhë-Milot, plagosen 2 drejtuesit

Një tjetër aksident është regjistruar mbrëmjen sotme në superstradë Lezhë-Milot. Dy automjete janë përplasur duke shkaktuar plagosjen e dy drejtuesve të mjeteve. Policia Rrugore e...

“Me këndu për Enver Hoxhën është si me pa porno gay në mes të sheshit Nënë Tereza“. Kështu i është përgjigjur gazetari Enkel Demi lidhur me faktin se në Kosovë vazhdon të këndohen këngë për Enver Hoxhën.

I ftuar në emisionin “Pa Rrotlla”, Demi u shpreh se është një bezdi kur dëgjon se këtu ka ende marksisë-leninistë apo akoma më keq njerëz që kanë për zemër Enver Hoxhën.

Pjesë nga intevista

Të pengon në Kosovë dashuria ndaj komunizmit dhe Enver Hoxhës?

Më mërzit nuk më pengon, si përshembull shqiptari i kosovës shqetësohet kur dëgjon njerëz që kanë simpati për muzikën serbe në Shqipëri. Mua më krijonte një bezdi kur dëgjoj se këtu ka marksisë-leninistë apo akoma më keq njerëz që kanë për zemër Enver Hoxhën. Çdo popull ka të paditur dhe padituria është rreziku më i madh i një populli.

Sot ende këndohen këngë për Enver Hoxhën.

Është si të shohësh një film porno në orën 12 në sheshin Nënë Tereza. Në mënyrë masive të dalin kta që këndojnë këngë për Enver Hoxhën edhe të shohin porno, madje porno gay.

 

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Harron pandeminë/ Uiski, amaro, raki dhe verë! Ja tenderi skandaloz i Shërbimit Diplomatik

Teksa vendi është i zhytur në një emergjencë mjekësore, e shkaktuar nga Covid 19, janë disa institucione që vijojnë të bëjnë tendera luksi, e...

“Duhen spitale Covid në rrethe”/ Solis: Pacientët duan të shohin familjarët para se të vdesin

Ish Ministri i Shëndetësisë Leonard Solis, ka pranuar se situata e Covid-it ka goditur fort sistemin shëndetësor në vendin tonë. Në një intervistë për "Abc"...

E rëndë në Memaliaj, djali harroi frenat e dorës, furgoni i merr jetën të atit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Krahës në bashkinë Memaliaj. Një 67-vjeçar humbi jetën pasi u shtyp nga furgon i cili është...

Përplasen 2 automjete në superstradën Lezhë-Milot, plagosen 2 drejtuesit

Një tjetër aksident është regjistruar mbrëmjen sotme në superstradë Lezhë-Milot. Dy automjete janë përplasur duke shkaktuar plagosjen e dy drejtuesve të mjeteve. Policia Rrugore e...

Javën tjetër fillon dëbora, zonat me reshjet më të dendura

Temperaturat mesatare janë ulur me disa gradë gjatë kësaj jave në vend, ndërsa në vijim pritet që të fillojnë reshjet e dëborë duke na...