Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kartolina e një babai si Kledi Kadiu për festat

Nga Media 0

Është thuajse e pamundur që vajza e vogël e një prej balerinëve më të talentuar shqiptarë të mos ketë së paku dëshirën fëmijërore për të njekur gjurmët e të atit.

Koreografi i talentuar shqiptar, Kledi Kadiu ka ndarë një moment nga “provat” me të bijën 2-vjeçare.

“Balerina e vogël po rritet. Gëzuar pushimet të gjithë”, ka shkruar babi koreografi për të bijën balerinë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej