Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Karantinimi në shtëpi, ja “efektet pozitive” të koronavirusit (film)

Nga 27-shi 0

Një këngë kushtuar koronavirusit vjen nga një çift mjaft i lezetshëm nga Shqipëria.

Në një video të shkurtër nga shtëpia ku janë vetëkarantinuar, çifti ka transformuar këngën “Banania” e Dashnor Dikos, në një këngë kushtuar koronavirusit. Videoja e bërë publike në rrjetet sociale, ka marrë mjaft komente pozitive si dhe ka bërë xhiron e rrjetit.

Le të themi që kemi pasur një mbrëmje të karantinueshme! 😎😜😷All credits to @Dashnor Diko 😜

Publiée par Gjergj Ndoci sur Vendredi 13 mars 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej