Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Juncker, the drunker” (film)

Nga 27-shi 0

Presidenti i KE-së, Jean- Claude Juncker në një deklarate të përbashkët me kryeministrin shqiptar Edi Rama tha se zgjedhjet janë përcaktuar për në fund të Prillit.

Fill pas kësaj deklarate, kanë plasur në rrjete sociale memet dhe videot për “Junker, the drunker”.

Lidhur me mbështetjen e Europës në këtë rast nuk i dihet në çfarë efekti të ketë qenë presidenti i KE-së, pasi në videon e më poshtme duket se Rama e ka “tunduar”  Junker me disa gota…

Rama – Junker çfarë nuk u pa askund

Rama – Junker çfarë nuk u pa askund. Pamje EKSKLUZIVE tonat:D 😀 😀 😀 😀 shpërndajeni te miqtë tuaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😛 😛 😛 😛

Publiée par Zjarr Televizion sur Mercredi 12 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej