Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ju gjetën armë në makinë, arrestohet 39 vjeçari

Nga Klodiana 0

Një 39 vjeçar nga Kavaja u arrestua nga policia për shkak se mbante armë pa leje. Tre armë zjarri, 3 krehëra dhe 80 fishekë i janë sekuestruar shtetasit Ioani Papa.

Armët janë gjetur në automjetin tip Benz drejtuar prej tij, teksa po udhëtonte në Mallakastër.

“Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në automjetin tip Benz me targë AA 221 IL të drejtuar prej tij, në vendin e quajtur kthesa e Poçemit, Mallakastër, gjatë një kontrolli të ushtuar  u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale 2 armë zjarri automatik model 56, armë gjahu çifte prodhim italian dhe 3 krehra me 80 fishekë”, sqaron policia e Fierit në komunikatë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej