Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jonida Vokshi i jep fund beqarisë, “e djeg” dasmën duke kërcyer me miken e saj të ngushtë (film)

Nga 27-shi 0

Mbrëmjen e djeshme aktorja bukuroshe Jonida Vokshi ka kurorëzuar martesën e saj me producentin Besnik Krapi.

Dasma e bukuroshes ishte e organizuar nga “Ami Event” dhe padyshim nuk kishin si të mungonin edhe VIP-at shqiptarë.

E ftuar në dasëm ishte edhe këngëtarja Elvana Gjata, mikesha e ngushtë e Jonidës e cila celebroi çiftin në martesë duke lexuar betimet.

Në disa pamje të siguruara nga Xing.al duken dy bukuroshet shqiptare duke “djegur” beqarinë e Jonidës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej