Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jep dorëheqjen kreu i Urbanistikës në Bashkinë e Durrësit

Nga Ejona 0

Jep dorëheqjen kreu i Urbanistikës në Bashkinë e Durrësit, Adhurim Qehajaj.

Qehajaj mbante detyrën e Drejtorit të Planifikimit, Kontrollit dhe Zhvillimit të Territorit në Bashkinë Durrës që prej muajit prill 2009 ndërsa nuk dihet arsyet e dorëheqjes.

Kujtojmë që dorëheqja e tij vjen pas asaj të Drejtoreshës së Burimeve Njerëzore, Drita Zeneli, e cila u largua nga posti për arsye shëndetësore në fillim të muajit shtator.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej