Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jennifer Lopez rrëfen se është ngacmuar seksualisht nga regjisori: Më kërkoi të…

Nga Ejona 0

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Jennifer Lopez ka zbuluar së fundmi një histori jo shumë të këndshme të jetës së saj.

Në një intervistë për “The Hollywood Reporter”, Lopez rrëfeu se një prej regjizorëve të filmave ku aktorja ka luajtur, e kishte ngacmuar seksualisht.

“Shkova në një takim me regjisorin e një filmi dhe ai më kërkoi të hiqja reçipetat për të më parë gjoksin”, ka treguar aktorja dhe këngëtarja e famshme.

JLo nuk ka preferuar ta thotë emrin e regjisorit në fjalë, duke i bërë të gjithë kuriozë që të mësojnë se për kë bëhet fjalë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej