Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jennifer Aniston i bashkohet Instagramit, postimi i saj i parë ishte epik

Nga Klodiana 0

Instagram është një ndër rrjetet sociale e cila përdoret masivishtë nga të gjithë.

Aktorja e njohur Jennifer Aniston ka hapur dje për herë të parë llogarinë e saj në Instagram dhe për vetëm 24 orë ajo ndiqet nga 10 milion njërëz.

Postimi i saj i parë  ishte më aktorët e serialit ku ajo mori dhe famë “Friends”. “Dhe tani ne jemi gjjithashtu friends në Instagram. Përshëndetje Instagram” ka shkruar në postimin e saj të parë dhe të vetëm Aniston.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej