Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja përse ia vlejnë listat e hapura dhe heqja e koalicioneve! Si mund të mungojë në Kuvend ky deputet sharmant?

Nga 27-shi 0

Deputeti Selami Jenisheri, kryetar i Partisë së Pensionistëve në Shqipëri është fotografuar duke lëvizur në Tiranë me
biçikletën e tij ngjyrë rozë. Megjithëse në dukje biçikletë për vajza, ai e ka “kombinuar” me ngjyrën e flokëve.
Fotot e Jenisherit janë realizuar nga fotografi, Agim Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej