Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali/ U përpoq të fshihte 13 gramë kokainë, arrestohet 31 vjeçari shqiptar

Nga Ejona 0

Një 31 vjeçar me origjinë shqiptare u arrestua nga policia italiane pasi u përpoq të fshinte në kabinën e makinës së tij 13 gramë kokainë.

31 vjeçari me iniciale X.B. u arrestua në Cantu mbrëmjen e 14 prillit. Në banesën e tij sipas mediave italiane, u gjetën 1 mijë euro. I arrestuari u dërgua në burgun e Bassone në Como, për akuzën e shitjes së lëndëve narkotike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej