Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali/ Motori përplaset me makinën, humb jetën modelja shqiptare dhe i dashuri

Nga Klodiana 0

Ngjarja tragjik ka ndodhur pasditen e së dielës në Collatino, Romë, ku ka marr jetën modeles shqiptare dhe të dashuri të saj fotograf.  Mësohet se çifti është përplasur me një makinë tip Benz që drejtohej nga një 34-vjeçar rumun.

Mediat italiane njoftojnë se fotografi 30 vjeç ndërroi jetë menjëherë, kurse e dashura e tij, shqiptarja Stella Vasilika Kerxhalli vdiq në spital.

Prej kohësh ata bashkëjetonin dhe kishin plan të martoheshin së shpejti, por aksidenti tragjik ia preu në mes ëndrrat e tyre. Projekti i fundit i modeles bukuroshe ishte kopertina e revistën “Vogue” versioni portugez. Fotot e 31-vjeçares mbajnë firmën e të dashurit të saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej