Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali/ Kapet gomonia me 1.5 ton kanabis, arrestohen dy skafistët shqiptarë

Nga Ejona 0

Një gomone me 1.5 ton kanabis është kapur gjatë natës në detin Adriatik.

Për akuzën trafik ndërkombëtar droge kanë rënë në pranga dy skafistët e gomones, të cilët ishin shtetas shqiptar.

Mësohet se droga ishte nisur drejt Italisë ku do të kapte vlerën e 15 milionë eurove.

Operacioni u zhvillua mbrëmjen e djeshme në brigjet Santa Maria di Leuca.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej