Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Islandë- Shqipëri, ja cili është arbitri në sfidën e Kombëtares

Nga Klodiana 0

UEFA ka bërë publik arbitrin, që do të mbajë drejtësinë në ndeshjen mes Islandës dhe Shqipërisë, e cila do luhet në datën 8 qershor.

Skocezi Bobi Maden, do të jetë gjyqtari, i cili ka detyrën, të gjykojë sfidën e kuqezinjve. Daglas Ros dhe David Rome do jenë anësorët, ndërsa i katëri është Donald Robetrson.

Bobi Maden eshtë 40 vjeç dhe ka marrë stemën e FIFA-s që në vitin 2010.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej