Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Ishte lidhur me 4 meshkuj njëherësh”, e dashura tradhton aktorin e “Portokalli”

Nga Klodiana 0

Një nga aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”, Rezart Veleshnja, ka bërë publike një ngjarje që i ka ndodhur lidhur me jetën e tij private.

Në media ishte përfolur edhe më parë se aktori i humorit ishte në një lidhje, por nuk ka pasur shumë informacione lidhur me partneren e tij.

Ndërkohë, sot Rezarti ka ndarë me ndjekësit e tij në “Instagram” lajmin që e dashura e tij e tradhtoi dhe mbante 4 lidhje paralelisht.

Aktori ka publikuar një bisedë “Whats app-i”, ku ka përmendur edhe emrin e vajzës, me të cilën ishte në një lidhje.

Shumë nga miqtë dhe fansat e tij e kanë mbështetur dhe i kanë dërguar mesazhe ngushëlluese aktorit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej