Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ish-kryebashkiakja e Gjirokastrës përfundon në SPAK

Nga Klodiana 0

Ish-kryebashkiakja e Gjirokastrës, Zamira Rami ka përfunduar në SPAK.

Mësohet se Rami ka përfunduar në Prokurorinë e Posaçme pas një padije të bërë nga banorët e zonës për shkak të prishjes së disa ndërtesave në këtë qytet.

Çështja është regjistruar dje, ndërkohë që është hedhur edhe shorti për përcaktimin e prokurorit.

Çështja e Ramit nisi fillimisht në Gjirokastër, por për shkak të cilësive të veçanta si ish-kryebashkiake padia përfundoi në SPAK.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej