Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Irina Shayk flet për herë të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper

Nga Klodiana 0

Irina Shayk nuk po e lejon dashurinë e humbur të ndryshojë pikëpamjen e saj mbi romancën.

Pavarësisht ndarjes nga Bradley Cooper pas më shumë se 4 vitesh së bashku muajin e kaluar, supermodelja ruse zbuloi se ende beson tek ‘princi i kaltër’.

“A besoj unë në martesë?”-tha ajo gjatë një interviste për Harper’s Bazaar. “Po sigurisht. Nuk jam ai lloj personi kundër martesës.”

Shayk dhe Cooper janë prindër të një vajze Lea De Seine.

Por çifti shkoi drejt ndarjes muajin e kaluar. Shumë spekuluan se arsyeja e ndarjes ishte nisja e një romance mes aktorit dhe Lady Gagas.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej