Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I vonoi çajin se po ushqente fëmijët, burri në Ferizaj rreh gruan

Nga Media 0

Për disa shqiptarë gratë janë shërbëtore, kamariere, apo “robotë” që sapo nuk e zbatojnë urdhërin duhet të dhunohen verbalisht e fizikisht.
Absurde, por e vërtetë. J.K nga Ferizaj ka dhunuar bashkëshorten, e cila nuk ia ka shërbyer çajin në kohë.
Ajo po përgatiste mëngjesin për fëmijët kur bashkëshorti me pretendimin se gruaja ia kishte vonuar çajin e ka përplasur te lavamani duke i shkaktuar disa lëndime trupore.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej