Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I sëmuri mendor nudo “ditën me diell” në mes të Shkodrës (film)

Nga 27-shi 0

Një i sëmur mendor është shfaqur lakuriq në qendër të qyetit verior të Shkodrës. Kjo gjë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve qytetarëve shkodranë.

Siç shihet edhe nga videoja i sëmuri është marrë menjëherë me ambulancë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej