Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I plas arma në dorë, plagoset rëndë 21 vjeçari në Poliçan

Nga Ejona 0

Një 21 vjeçar është plagosur rëndë pak më parë në Poliçan, pasi duke montuar armën nga pakujdesia arma ka shpërthyer dhe saçmet e kanë goditur në fytyrë.

Nga informacionet paraprake, raportohet se i riu është identifikuar si Aleksandër Shatro.

Menjëherë familjarët e kanë dërguar 21 vjeçarin në spitalin e Beratit, por nga gjendja e rëndë është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Ndërkohë, Policia thotë se i riu e kishte improvizuar vetë armën e gjahut dhe teksa ka bërë qitje, është dëmtuar nga gazrat dhe gjylpëra e armës në fytyrë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej