Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I heqin patentën Shkëlzen Berishës, po udhëtonte me shpejtësi të lartë

Nga Ejona 0

Djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berishës i është hequr patenta për shkak të shpejtësisë së lartë që po udhëtonte.

Bëhet me dije se Shkëlzen Berisha ishte duke udhëtur me mjetin e tij tip “Benz S3220” me një shpejtësi 127km/orë, ndërsa është vënë re nga efektivët e Policisë rrugore, të cilët i kanë marrë patentën.

Djali i ish-kryeministrit duhet të paraqitet në komision, ku pritet të merret vendimi për heqjen e patentës nga 1 deri në 3 muaj, si dhe gjobë administrative.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej