Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I është bërë ves/ I vodhi dhe zgjedhjet e delegatëve të PS-së (foto-fakte)

Nga 27.al 0

Vetë anëtarë të Partisë Socialiste janë qarë, përsa i përket votimeve të së shtunës në selinë rozë për delegatë.

Rasti më i qartë vjen njësia nr.5 në Tiranë, e cila është bastion i kuq. Një anëtare e PS, pretendon se ka patur manipulime.

Sipas socialistes në fjalë, e cila ka komunikuar me ish0kryeministrin Berisha rezultatet e votimit të delegateve të PS-së ishin tejet të larta. Ajo thotë: “Ka shumë e më shumë vota se anëtarë dhe fletë votimi të marra në dorëzim. Këta po na fyejnë edhe inteligjencën”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej