Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I digjet makina ish-gjyqtarit Vrioni. Vetting-u e hodhi në rrugë, ndërsa ai duhet të përballet i vetëm me bandat (film)

Nga 27.al 0

Digjet makina e ish-kryetarit të Gjykatës së Elbasanit, Arben Vrioni dhe vajzës së tij. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në unazën e qytetit të Elbasanit. Në momentin e zjarrit, dy automjetet kanë qenë të parkuara në rrugë pranë banesës së Vrionit.

Bëhet fjalë për zjarrvënie të qëllimshme.

Vetë ish-gjyqtari ka thënë se nuk ka dijeni për autorët e zjarrvënies.

Arben Vrioni ka qenëgjyqtar në Apelin e Durrësit. Ai u shkarkua nga vetting-u më 22 nëntor të vitit të shkuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej