Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Humb jetën në moshën 20 vjeçare ylli i serialeve të Disney-t, Cameron Boyce

Nga Ejona 0

Ka humbur jetën në moshën 20 vjeçare ylli i serialeve të Disney-t, Cameron Boyce.

Mësohet se Boyce ka ndërruar jetë në gjumë, për shkak të një krize të një sëmundjeje me të cilën luftonte prej disa kohësh.

Lajmi u konfirmua edhe nga Disney, që në faqen zyrtare të PR-it të vet dha ngushëllime për aktorin e ri.

“U prehsh në paqe, do mbetesh kurdoherë në zemrat tona.”

Ylli 20 vjeçar është I njohur për seriale të suksesshëm si “Jessie” por edhe filma si “Descendants”.

Seriali ku ai luajti, “Jessie” u prit mirë nga publiku duke u zgjatur për katër sezone në “Disney”, deri në 2015-ën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej