Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Humb jetën në moshën 18 vjeçare futbollisti i Skënderbeut

Nga Ejona 0

Është ndarë nga jeta dje në moshën 18 vjeçare, ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari.

Prej kohësh vuante nga një sëmundje e rëndë, por me gjithë operacionet e zhvilluara nuk ia doli të jetonte.

18 vjeçari kreu 5 operacione për të larguar masën tumorale, ndërsa shpeshherë familja e tij dhe media sportive bëri apel për ndihmë.

I talentuar dhe me një dëshirë të madhe për t’u rikthyer, Doriani u nda në mënyrë të papritur dhe shumë shpejt nga jeta.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej