Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Helmimi i nxënësve/ Drejtori i Spitalit të Peshkopisë: Një vajzë në gjendje të rëndë

Nga Ejona 0

Drejtori i Spitalit të Peshkopisë, Artan Bitri ka folur rreth helmimit të nxënësve në shkollën 9 vjeçare të Shupenzës.

Sipas tij, në spital kanë shkuar tre vajza, njëra prej të cilave në gjendje të rëndë.

“Vajza në gjendje më të rëndë u nis për në Tiranë. Shkaqet e helmimit nuk i zbardhim ne”, është shprehur Bitri, përcjell Ora News.

Për ngjarjen kanë folur edhe prindërit. “Fëmijët kanë ndjerë erë të keqe kur janë kthyer në klasë pas pushimit të gjatë. Një mësuese i ka mbajtur në klasë ndërsa ndihej era e keqe”, ka thënë një prej prindërve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej