Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Harry dhe Meghan plane për t’u zhvendosur në Afrikë

Nga Klodiana 0

Meghan dhe Harry pas lindjes së fëmijës së tyre mund të braktisin Britaninë e Madhe. Këshilltarët e çiftit janë vënë në punë për t’i lejuar të ndjekin jo vetëm pune bamirësie por edhe për të promovuar Britaninë e Madhe.

Një vendim i tillë mund të merret herët këtë vit, tha gazeta. Harry dhe Meghan kanë qenë më herët së bashku në Botswana, ku edhe mendohet të kenë rënë në dashuri në një udhëtim brenda safarit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej