Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Guida/ 8 simptomat e rënda të gripit tek fëmijët, si të silleni

Nga Alma Kodra 0

Qendra amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve (CDC) paralajmëron se edhe fëmijët të cilët janë në përgjithësi shumë të shëndetshëm mund të sëmuren në mënyrë të rrezikshme nga gripi. Ju lutem shkoni në urgjence ose thërrisni një mjek nëse fëmija juaj ka ndonjë nga këto simptoma:
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej