Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Greqi/ Merr flakë magazina, humb jetën 45-vjeçari shqiptar

Nga Klodiana 0

Humbet jetën një 45-vjeçar shqiptar, në një aksident të rendë gjatë punës, në Alikes të Greqisë.

Shqiptari që punonte si saldator sëbashku me dy persona të tjerë në depot e kompanisë se frigoriferëve “Aleksopulu” është djegur në zjarrin e madh që përfshiu papritur ndërtesën.

Ndërsa dy punëtorët e tjerë arritën të largohen, 45-vjeçari nga Shqipëria u gjend i djegur nga zjarrfikësit pranë shkallës së brendshme. Për shuarjen e zjarrit janë dashur 18 makina dhe 44 zjarrfikës, ndërkohë demet janë shume te mëdha, pasi flaka lëshoi dhe helme toksike, të cilat mund dhe të jenë arsyeja që viktima nuk arriti të largohet në kohe.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej