Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gregu, djali i Edi Ramës mes grekëve të Vorio Epirit

Nga Arben Llalla 0

Nga Arben Llalla

Kur portalet e Ramaqit gënjejnë për fotot e djalit të tij Greg Rama, i cili është gjendur midis grekëve të “Vorio Epirit” dhe kryetarit të Bashkisë së Janinës, Moisi Elisaf, kryetarit të bashkisë së Dropullit, Dimitris Tolis.

Greg Rama dhe kryetari i Bashkisë së Janinës, Moisi Elisaf

Ndoshta kërkon rrënjët e tij të ndërgjegjies…?

Sot, Greg Rama ka hapur ekspozitën e tij të parë në Janinë, Greqi. Por, përse zgjodhi Greqinë dhe Janinën e jo fjala vjen, Tiranën, Romën, e pse jo edhe Parisin?

Lidhjet dihen… Ekspozita e Ramës Grigor do jetë e hapur në Janinë deri më 31 Janar.
Një gjysmë e vërtetë dhe një gjysmë gënjeshtër nuk mund të quhet e vërtetë.

P.S. – Selam seksbombës – tonazhit të rëndë dhe Ramaqit! Ju vëzhgojmë fortë çamët edhe në Çamëri…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej