Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grabitet kambisti në Tepelenë, qëllohet me armë në kokë

Nga Klodiana 0

Një kambist është grabitur dhe plagosur me armë pasditen e së martës në Tepelenë.

Nga të dhënat e para, raportohet se kambisti i grabitur është Mustafa Mustafaj,

Grabitësit kanë qëlluar në drejtim të tij, bëhet e ditur se plumbi e ka kapur në kokë.

Mësohet se 70 vjeçari është në gjendje të rëndë dhe është nisur drejt Tiranës për të marrë ndihmë më të specilizuar mjekësore.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, apo shuma e grabitur.

/tch/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej