Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Golf-i bëhet shoshë nga plumbat e kallashit. Ja cili është personi që i shpëtoi 28 plumbave

Nga Klodiana 0

Rikthehet terrori në Vlorë. Dy ditë pas atentatit në Lungomare ndaj Inez Hajrullës, pasditen e sotme është regjistruar një tjetër ngjarje. Në aksin Vlorë-Fier në Novoselë është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një makinë tip “Golf”, ndërsa raportohet për të lënduar.

Makina është bërë shoshë nga breshëria e plumbave të kallashnikovit. Pas breshërisë së plumbave kundër makinës, drejtuesi ka humbur kontrollin duke përfunduar në kanal. Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe ambulanca.

Pamjet e makinës tip “Golf” në Vlorë që u qëllua me breshëri kallashnikovi, ndërsa objektiv ishte Renato Aliraj.

/infoelbasani.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej