Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjirokastër/ Makina del nga rruga dhe përplaset me pemën, humb jetën 17 vjeçar

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të ish-fabrikës së këpucëve, në qytetin e Gjirokastrës.

Mësohet se një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, shtetasi Myftar Xhebro 17 vjeç nga fshati Nivicë i Tepelenës, banues në Gjirokastër.

Sakaq, bëhet me dije se automjeti nuk është në pronësi të 17 vjeçarit.

Ndërkohë grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej