Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjendet pas dy ditësh kërkime bariu në Leskovik

Nga Ejona 0

Një bari u raportua se kishte humbur kontaktet me familjarët në Leskovik, por pas dy ditësh kërkime ai është gjetur ditën e sotme.
Burime policore bëjnë me dije se bariu u gjet në gjendje të mirë shëndetësore.

Dhimitër Baze 74 vjeç mësohet se gjatë këtyre 48 orëve kishte shkuar tek të afërmit e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej