Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ambulanca përplas të moshuarën në Pogradec

Nga Ejona 0

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Pogradec.

Ambulanca ka përplasur një të moshuar, i cili ishte duke ecur në këmbë.

Mësohet se e plagosur ka mbetur një 77-vjeçare me inicialet K. P., e cila është dërguar në spital dhe ndodhet nën kontrollin e mjekëve.

Në pranga është vënë shoferi i ambulancës me inicialet Ll. P., 62 vjeç nga Korça.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej