Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjendet një person i vdekur në Tiranë, dyshohet se një punëtor ka rënë nga skela

Nga Klodiana 0

Një person i vdekur është gjetur në rrethana të paqarta në rrugën 5 Maj në Tiranë.

Kanë qenë banorët e zonës ata që kanë njoftuar lidhur me ngjarjen e rëndë. Dyshohet se viktima ka qenë duke punuar në një prej pallateve, kur është larguar nga skela.

Policia nuk ka dhënë ende detaje në lidhje me këtë ngjarje nga ana e policisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej