Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gazment Bardhi: Betejën e kemi me Ramën dhe bandën në pushtet

Nga Klodiana 1

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka shpërndar tek forumet politike të PD një mesazh, që synon moskomentimin nga ana e demokratëve të deklaratave të ambasadorit Borchard.

Bardhi thekson se opozita nuk e ka betejën as me ambasadorin e OSBE-së në Tiranë, as me zëdhënësen e qeverisë.

“Asnjë koment për deklaratat e Borchard. Është diversion i pastër për të hequr vëmendjen nga kriza politike dhe shkaqet e saj. Beteja jonë nuk është as me Borchard, as me Spiropalin, por me Edi Ramën dhe bandën në pushtet. Ju përshëndes”, ka thënë numri 2 i PD-së.

Loading...

Komente (1)

  1. Merak t’madh e paska shefin e OSBE-se..soroist edhe ky!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej