Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gazetari: Makina e dytë që përdorën grabitësit, një tjetër autor i plagosur (film)

Nga Ejona 0

Gazetari Spartak Koka që ka qenë në terren për të ndjekur zhvillimet e grabitjes së fundit në Rinas ka treguar detaje nga operacioni.

Sipas tij veç automjetit tip furgon me mbishkrimin “Hetimi tatimor” është përdorur dhe një automjet tjetër, i cili po ashtu është gjetur i djegur.

Makina tip Benz, ka qenë më tagra false.

“Mund të jetë përdorur si karrem, tagra e automjetit rezultonte e një automjeti tjetër”, tha gazetari.

Ndërkohë gazetari na njeh me një tjetër detaj të pazbuluar. Ai shprehet se një tjetër autor ka mbetur i plagosur dhe rrugën deri tek makina e dytë e ka bërë në këmbë.

/opinion.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej