Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gazetari e firmos peticionin për Vettingun në emër të Fahri Balliut

Nga Klodiana 0

Gazetari i emisionit “Të paekspozuarit”, Endrit Habilaj, e ka firmosur plot 10 herë në çadra të ndryshme peticionin e Vettingut.

Habilaj ka firmosur në emër të një personi tjetër, botuesit të gazetës 55, Fahri Balliu, çka ka shkaktuar ilaritet për të ftuarit në studio.

Megjithatë nuk dihet nëse firmat e gazetarit janë numëruar 10 herë në përfundim të peticionit që mori rreth 30 mijë nënshkrime.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej