Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gashi zbulon tatuazhin e ri: Kosovo (foto)

Nga Klodiana 0

Gashi është ndër artistët shqiptarë, që pavarësisht se është rritur në SHBA, e ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e tij.

Reperi është shumë aktiv në rrjetin sociale Instagram nga ku publikon foto dhe video ku së fundmi ai ka entuziazmuar të gjithë ndjekësit e tij shqiptar. Ai ka gdhendur në trupin e tij një tatuazh ku tregon origjinën e tij Kosovën. Të shumta ishin komentet që tregonin se ishin krenar për veprimin e reperit.

View this post on Instagram

Had to shave the lesh

A post shared by GASHi (@gashi) on

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej