Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gafa e tmerrshme e Rudina Hajdarit: Në Letoni humbën jetën tre ushtarë, dy të tjerë u plagosën… (film)

Nga Ejona 0

Deputetja dhe kryesuesja e opozitës së re Rudina Hajdari ka bërë sot në Kuvend një gafë të pafalshme, teksa ka thënë se në Letoni humbën jetën 3 ushtarakë shqiptarë.

“Më datën 6 maj humbën jetën tre ushtarakë shqiptarë ndërsa dy të tjerë u plagosën”– tha Rudina ndërsa kërkoi një minutë heshtje për të ndjerën Zarife Hasanaj.

Deputetë të maxhorancës u munduan të korigjojnë deputeten Hajdari, e cila insistoi në fjalimin e saj, duke kërkuar të thotë edhe emrat e ushtarakëve.

Video nga BallkanWeb:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej