Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gafa e Kolegjit Zgjedhor/ Vendimi i komunikuar sot u mor më datë 26 qershor (film)

Nga 27-shi 0

Kolegji Zgjedhor la sot në fuqi datën 30 qershor për zhvillimin e zgjedhjeve vendore në vend, pavarësisht ç’dekretimit të Presidentit Meta.

Por mesa duket, diçka iu ka shkarë nga duart komisionerëve pasi nuk kanë respektuar siç duhet porositë e mara nga lart.

Siç dëgjohet dhe në pamjet e mëposhtme, ky vendim duhej të komunikohej më datë 26.06.2019 por u komunikua sot më datë 24.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej