Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Francë/ Kamarieri 28 vjeçar vritet me armë për një sanduiç

Nga Klodiana 0

Një kamerier në një restorant në Francë u godit fatalisht të premten nga një klient i pakënaqur, pasi sanduiçi i tij nuk u përgatit shpejt.

Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e restorantit të vogël, i vendosur në rrëzë të një ndërtese në Noisy-le-Grand, njoftuan oficerët e policisë se “një prej kolegëve të tyre u qëllua dhe u plagos. Ai kishte një plagë plumbi në shpatull”, tha një burim i afërt me policinë.

Autori i dyshuar, i cili qëlloi me një armë zjarri, ike dhe  është ende në kërkim. Sipas dëshmitarëve, “ai ishte i pakënaqur sepse sanduiçi i tij nuk u përgatit aq shpejt”.

Zyra e prokurorit publik të Bobigny i tha AFP se ai kishte hapur një hetim për vrasje.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej