Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Femra më seksi në planet

Nga Klodiana 0

Ana Cheri, është një ndër modelet më seksi në planet për momentin.

29-vjeçarja e famshme njihet për format e jashtëzakonshme të saj, të cilat ajo vazhdimisht i reklamon në profilin e saj në Instagram, ku ka afro 6 milionë ndjekës.

Shikoni disa nga fotot më sexy të saj më poshtë.

ana-cheri_1467987421-3009098 ana-cheri-14_1467987531-7445172 ana-cheri-19_1467987422-9546599 ana-cheri-20_1467987510-5834635 ana-cheri-24_1467987505-211762 ana-cheri-25_1467987466-3543015

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej