Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eni Çobani flet pas aksidentit: E parandjeva, nuk e mora mamanë me vete!

Nga Media 0

Juristja e njohur Eni Çobani së bashku me ish-ministren e Kosovës, Edita Tahiri janë aksidentuar me datën 27 janar në Tropojë, pasi makina e tyre ka rrëshqitur dhe ka rënë në një humnerë.

Juristja në një reagim për “Gsh.al” është shprehur se është ende e tronditur nga ngjarja, ndërsa thotë se ajo e kishte parandjerë një gjë të tillë.

Çobani ka thënë se nëna e saj ka dshur që të shkonte me të, por ajo e kishte parandjerë diçka të keqe dhe nuk e kishte marrë me vete.

“Nëna m’u lut që të vinte me mua për të udhëtuar drejt Tropojës, por unë e parandjeva se diçka nuk do shkonte mirë dhe e ktheva në momentin e fundit. Jam ende e tronditur, kam përjetuar dhe po përjetoj shokun që më ka lënë ky aksident. Për një moment më kaloi jeta para syve”, tha Çobani.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej