Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ende të dashuruar, Pit dhe Jolie anullojnë divorcin

Nga Media 0

Angelina Jolie dhe Brad Pit nuk do të ndahen. Çifti shumë i dashur për publikun në të gjithë botën do të jenë sërish bashkë, pasi mes tyre ka ende dashuri.

Angelina Jolie dhe Brad Pitt i kanë dhënë njëri-tjetrit mundësinë e dytë të rikthimit bashkë.

Kjo me një kusht, që të vijojnë terapinë rehabilituese dhe sesionet këshillimore shpirtërore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej