Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Emina Cunmulaj dhuron 10 mijë $ për të prekurit nga tërmeti: Së shpëjti do të vij në Shqipëri

Nga Ejona 0

Modelja e njohur me origjinë shqiptare, Emina Cunmulaj i është bashkuar personazheve të njohur që janë solidarizuar dhe kanë kontribuar për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit.

Në një lidhje të drejtëpërdrejtë telefonike në emisionin “NIN”, Emina ka bërë me dije se do të dhurojë 10 mijë dollarë. Duke mos mbajtur dot lotët, Emina gjithashtu premtoi se do të vijë së shpejti në Shqipëri.

Cunmulaj është munduar gjithnjë t’i vijë në ndihmë familjeve shqiptare në nevojë. Risjellim në vëmendje se modelja është e martuar me biznesmenin izraelit Sam Nazarian, me të cilin ka edhe dy vajza.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej